הקמת משחקיות

כאשר מדברים על הקמת משחקיות, יש לפנות לאנשי המקצוע המתמחים בנושא ומודעים לתקנים. התקנים אותם אוכף מכון התקנים הישראלי הם תקני איכות בתחום מתקני המשחקים על מנת להבטיח את בטיחות המשתמש ואת טיב המוצר. עמידה בתקנים חשובה הן ללקוח והן ויזם מאחר ודבר זה מהווה מעין "תעודת ביטוח" עבור הלקוח ועבור הספק כאחד. יש להקפיד לעבוד רק עם חברות שמתמצאות בתקן לעומקו ולרוחבו. כי בסוף – בטיחות היא מעל הכל. אנחנו ב'אורי ורדי מתקני משחק בע"מ' מייבאים, מקימים, מתחזקים ומשפצים משחקיות, מתחמי רב מרחב (ג'ימבורי) ופארק טרמפולינות ברחבי הארץ החל משלב התכנון המקדים, דרך שלב הייבוא וההתקנה ועד מסירת המוצר כולל כל האישורים הנדרשים. כמו כן אנחנו מספקים את כל הציוד הנלווה עבור העסק שלכם – כדורים, מיזרונים, מגני עמודים בשלל צבעים, רצפות פאזל במגוון צבעים ודוגמאות ועוד..

משחקייה פארק המשפחה

הקמת משחקיות – מה צריך לבדוק וממה להיזהר?

  1. האם החברה היא בעלת תו תקן ישראלי? מכון התקנים הישראלי מיישר קו עם תקנים עולמיים אך לא תמיד התקן העולמי עולה בקנה אחד עם הישראלי ולכן לא מאושר לשימוש בארץ. יש להקפיד שהחברה אתה בחרתם לעבוד ולהקים את המשחקייה יש את כל האישורים הנדרשים
  2. האם החברה משתמשת בחומרים איכותיים ותקניים? כל החומרים והאלמנטים צריכים להיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועמידים בכל בדיקה ולכל תרחיש – עמידים באש, לא רעילים עבור ילדים, גמישות וצפיפות חומר נכונה, עמידה בעומסים וכו'.
  3. האם יש כיסוי ביטוחי? במידה, לא עלינו, נפצעים – האם יש כיסוי של חברת ביטוח? במידה ולא, סעיף זה צריך להדליק עבורכם נורת אזהרה גדולה. העדר כיסוי ביטוחי מהווה פתח לצרות.
  4. האם מסופק אישור מטעם מעבדה מאושרת? בסיום העבודה יש לספק תעודת התקנה מטעם מכון התקנים הישראלי או מטעם מעבדת מאושרת על ידי מכון התקנים שהמתקן יציב ובטוח לשימוש. חברה שמכבדת את עצמה תדאג לספק ללקוח תעודת תקינות מיד בסוף ההתקנה ועם מסירת העבודה ללקוח.
  5. אישורי ייצרן? אישורי היצרן נועדו לוודא שלמפעל שמייצר את המתקנים או האלמנטים יש אישורים מטעם מכון התקנים הישראלי. התקן והייצור חייב להיות תואם לתקנים הישראלים שכן זו הסמכות בארץ.
  6. תכנון לפי דרישת הלקוח? אנו ב'אורי ורדי מתקני משחק בע"מ' מציעים מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים עבור המשחקיות שאנחנו מקימים. אם לא מצאתם דוגמה או עיצוב שאהבתם, נשמח לעמוד לרשותכם ולתכנן יחד עיצוב שתבחרו תוך הקפדה על פרטים ואיכויות.
ילד בבריכת כדורים הקמת משחקיות
ציוד למשחקיות

לסיכומו של דבר

חברת אורי ורדי מתקני משחק בע"מ הינה חברה בעלת מוניטין רב שנים בתחום הקמת משחקיות. אנו עובדים עם היצרנים הקפדניים והמקצועיים ביותר על מנת להבטיח את טיב המוצרים שלנו. הצוותים שלנו עוברים הכשרות מספר פעמים בשנה על מנת להתעדכן בחידושים בענף. נשמח לשמוע ממכם ולעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה. בנוסף נשמח לספק ייעוץ עבור תכנון מגרשים עתידיים או קיימים. הניסיון והידע הרב שצברנו במשך השנים מביא לפתרונות יצריתיים ומעניינים.

לקריאה נוספת בנושא הקמת משחקיות

רב מרחב

ג'ימבורי ומשחקיות

משחקיות

 

פרוייקטים שבוצעו בנושא הקמת משחקיות – אורי ורדי מתקני משחק בע"מ

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות