הקמת משחקיות

כאשר מדברים על הקמת משחקיות מומלץ לפנות לאנשי המקצוע המתמחים בנושא ומודעים לתקנים. התקנים אותם אוכף מכון התקנים הישראלי, הם תקני איכות בתחום מתקני המשחקים (תקן ישראלי 1498). וזאת על מנת להבטיח את בטיחות המשתמש ואת טיב המוצר. עמידה בתקנים חשובה הן ללקוח והן ליזם, מאחר ודבר זה מהווה "תעודת ביטוח" לטיב המוצר. יש להקפיד לעבוד רק עם חברות שמתמצאות בתקן לעומקו ולרוחבו, כי בסוף – בטיחות היא מעל הכל. אנחנו בחברה מייבאים, מקימים, מתחזקים ומשפצים משחקיות, מתחמי רב מרחב (ג'ימבורי) ופארק טרמפולינות ברחבי הארץ. אנחנו נעמוד לרשותכם משלב התכנון המקדים, דרך שלב הייבוא וההתקנה ועד מסירת המוצר כולל כל האישורים הנדרשים. כמו כן אנחנו מספקים את כל הציוד הנלווה עבור העסק שלכם: כדורים, מיזרונים, מגני עמוד בשלל צבעים, רצפות פאזל במגוון צבעים ודוגמאות ועוד מאות מוצרים נוספים. אנחנו עובדים עם כל סוגי הלקוחות (מוסדי ופרטי) – צרו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

הקמת משחקיות לילדים בחברת היי טק בתל אביב יפו

הקמת משחקיות – מה צריך לבדוק וממה להיזהר?

  1. האם החברה היא בעלת תו תקן ישראלי? מכון התקנים הישראלי מיישר קו עם תקנים עולמיים, אך לא תמיד התקן העולמי עולה בקנה אחד עם הישראלי. לכן יש להקפיד שהחברה אתם בחרתם לעבוד ולהקים את המשחקייה יש את כל האישורים הנדרשים.
  2. האם החברה משתמשת בחומרים איכותיים ותקניים? כל החומרים והאלמנטים צריכים להיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועמידים בכל בדיקה ולכל תרחיש – עמידים באש, לא רעילים עבור ילדים, גמישות וצפיפות חומר נכונה, עמידה בעומסים וכו'.
  3. האם יש כיסוי ביטוחי? במידה, לא עלינו, נפצעים – האם יש כיסוי של חברת ביטוח? במידה ולא, סעיף זה צריך להדליק עבורכם נורת אזהרה גדולה. העדר כיסוי ביטוחי מהווה פתח לצרות.
  4. האם מסופק אישור מטעם מעבדה מאושרת? בסיום העבודה יש לספק תעודת התקנה מטעם מכון התקנים הישראלי או מטעם מעבדת מאושרת על ידי מכון התקנים שהמתקן יציב ובטוח לשימוש. חברה שמכבדת את עצמה תדאג לספק ללקוח תעודת תקינות מיד בסוף ההתקנה ועם מסירת העבודה ללקוח.
  5. אישורי ייצרן? אישורי היצרן נועדו לוודא שלמפעל שמייצר את המתקנים או האלמנטים יש אישורים מטעם מכון התקנים הישראלי. התקן והייצור חייב להיות תואם לתקנים הישראלים שכן זו הסמכות בארץ.
  6. תכנון לפי דרישת הלקוח? אנו ב'אורי ורדי מתקני משחק בע"מ' מציעים מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים עבור המשחקיות שאנחנו מקימים. אם לא מצאתם דוגמה או עיצוב שאהבתם, נשמח לעמוד לרשותכם ולתכנן יחד עיצוב שתבחרו תוך הקפדה על פרטים ואיכויות.

הקמת משחקיה לילדים במרכז מסחרי ביבנה

לסיכומו של דבר

חברת אורי ורדי מתקני משחק בע"מ הינה חברה בעלת מוניטין רב שנים בתחום הקמת משחקיות. אנו עובדים עם היצרנים הקפדניים והמקצועיים ביותר על מנת להבטיח את טיב המוצרים שלנו. כמו כן, הצוותים שלנו עוברים הכשרות מספר פעמים בשנה על מנת להתעדכן בחידושים בענף. אנו נשמח לשמוע מכם ולעמוד לרשותכם בכל שאלה או בקשה ובנוסף נשמח לספק ייעוץ עבור תכנון מגרשים עתידיים או קיימים. הניסיון והידע הרב שצברנו במשך השנים מביא לפתרונות יצריתיים ומעניינים.

לקריאה נוספת בנושא הקמת משחקיות

רב מרחב

ג'ימבורי ומשחקיות

משחקיות

פרוייקטים שבוצעו בנושא הקמת משחקיות – אורי ורדי מתקני משחק בע"מ

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות