הקמת משחקיות לילדים

משחקיות הינן מקומות המספקים שעות של פעילויות והנאה למגוון רחב של ילדים, זאת בנוסף לשעות של מנוחה להורים. הקמת משחקיות הינו נושא אשר דורש את מעורבותה של חברה המומחית בתחום, זו שתדע לספק את המענה לצרכים של בעל העסק מהתחלה ועד הסוף. חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ מתמחים בהקמת משחקיות לילדים וישמחו לעמוד גם לשירותכם.

 

מה צריך לדעת על הקמת משחקיות לילדים?

משחקיות הן עסק אשר פונה אל שוק התרבות והפנאי וקיום אירועים עבור ילדים בגיל הרך. בארץ פועלות מאות משחקיות בעיקר בקניונים ומרכזים מסחריים והשוק נמצא במגמת צמיחה.

פתיחת משחקייה פונה לשני קהלים עיקריים, קהל ההורים והמלווים וקהל הילדים. מה שיעניין את ההורים בדרך כלל תהיה הבטיחות של המקום, העלויות, החנייה ונוחות ההגעה. את הילדים מצד שני תעסיק צבעוניות המקום והפקת הנאה מירבית מכל מתקן. פתיחת והקמת משחקיות הוא עסק הדורש תכנית עסקית מפורטת עם טבלת עלויות ובחירה מוקפדת של המקום. כדאי לתת את הדעת על הדגשים הבאים:

  • הכנת תכנית עסקית – על התכנית לכלול את כל ההוצאות על סוגיהן, את המימון הנדרש ואת פרטי התנהלות העסק.
  • איתור מקום – כדאי למצוא מקום אטרקטיבי להקמת המשחקייה. מרכזי קניות עם תנועה גדולה יהוו מקום נהדר.
  • גיוס עובדים – רצוי לשכור אנשים המיומנים בעבודה מול לקוחות עם גישה בריאה כלפי הילדים וההורים.
  • ביטוח – כל עסק צריך לבטח את לקוחותיו, אבל כשמדובר בילדים הנושא רגיש עוד יותר.
  • בניית המשחקייה – מומלץ לפנות לספק בעל ידע וניסיון בבניית משחקיות. ספק מנוסה יוכל לבנות עבורכם תוכנית מלאה שלוקחת בחשבון את השטח העומד לרשותכם ואת עיצוב ומיתוג העסק.
  • פרסום ושיווק – במידת הצורך שכרו חברת שיווק שתוכל לפרסם את העסק היטב ולהביא לקוחות רבים.
  • רישוי – יש להשיג את כל הרישיונות והאישורים הרלוונטיים להפעלת העסק, כגון- שירותי כבאות, משטרה ואישור סופי של הרשות המקומית.

 

הקמת משחקיות
משחקיית ג'ונגל סיטי בקריות

פונים אל המומחים בהקמתן של משחקיות

חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ מומלצת לצורך הקמת משחקיות. חברתנו מתמחה בהקמת ותחזוקת משחקיות בכל רחבי הארץ. צרו קשר היום לצורך תכנון והקמה.

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות