מתקני חצר לילדים מעץ

אם הגעתם לכאן אנו מניחים שאתם מחפשים אחר מתקני חצר לילדים מעץ, אנו מאמינים כי אתם כבר יודעים מה הם כל היתרונות הטמונים במתקני חצר לילדים מעץ והגעתם למסקנה סופית בה אתם מחליטים לבנות מתקני חצר ייעודיים. אנו מאמינים כי בחירה, אפיון ותכנון של מתקני חצר לילדים צריכה להיעשות בצורה מבוקרת, מפורטת ומסודרת יחד עם איש מקצוע בעל מוניטין וניסיון אשר חי ונושם את התחום. אורי ורדי מתמחים במתקני חצר לילדים מעץ ופה כדי לענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

בחירת חברה המספקת מתקני חצר לילדים מעץ: מלאכת מחשבת של ממש

כאשר אנחנו מדברים על בחירת חברה המספקת מתקני חצר לילדים מעץ אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש אשר צריכה להיעשות בצורה נכונה, איכותית ומדידה. ישנם מספר דברים אליהם אנו נרצה לשים לב:

  • בטיחות – אחד הדברים ו/אם לא הדבר החשוב ביותר בכל הקשור למתקני חצר הם הבטיחות של ילדינו. כאשר אנחנו קונים מתקני חצר עלינו לוודא כי כל המוצרים הינם מוצרים בטיחותיים אשר מתאימים לשכבת הגילים הרלוונטית. כמו כן, אנו ממליצים לכם לוודא כי החברה אכן עובדת עם אישור ובעלת תו תקן ישראלי מחמיר של מכון התקנים. לא מעט מן הפעמים התקן העולמי אינו עומד בקנה מידה אחד עם התקן הישראלי ואינו מאושר לשימוש בארץ, בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מספקת את כל האישורים הבטיחותיים הנדרשים.
  • שימוש בחומרים איכותיים ועמידים – בטיחות תופסת חלק לא קטן אך יחד עם זאת נספח של בטיחות הם חומרים איכותיים ועמידים. כאשר אנחנו רוכשים מתקני חצר לילדים מעץ עלינו לבדוק כי כל חומרי הגלם הינם עמידים תוך כדי דגש על הסטנדרטים הגבוהים והמחירים ביותר – לא רעילים, מתאימים לילדים תוך כדי סיווג לשכבות גילאים, צפיפות חומר, עמידה בעומסים, מעקה חירום ועוד.
  • תעודת התקנה מטעם מכון התקנים – בדקו כי החברה איתה אתם עובדים מספקת בסיום המלאכה תעודת התקנה אשר ניתנת מטעם מכון התקנים הישראלי ו/או ממעבדה ייעודית אחרת המתמחה בתחום. חברה אשר עובדת לפי כל הנהלים המקובלים ובצורה בטיחותית ויעילה תעשה זאת מעצמה ללא שום בקשה מהצד שלכם – תעודת תקינות עם מסירת העבודה היא בגדר חובה ולא המלצה.
  • יצירתיות ותכנון בהתאמה אישית – כאשר אנחנו מדברים על מתקני חצר לילדים אנו מדברים על עולם מגוון וצבעוני לכן יש צורך ביצירתיות לא קטנה. אף אחד לא רוצה כי מתקן החצר שלו יהיה זהה למתקני החצר שיש אצל שאר האנשים והיה רוצה להתאים אותם בהתאמה אישית. בדקו כי החברה איתה אתם עובדים נותנת לכם את האפשרות לתכנן יחד ולעצב את מתקני החצר שלכם בהתאמה אישית לצרכים שלכם.
  • פונקציונאליות – כיום ניתן לראות אין ספור משחקים שונים אשר אותם ניתן לשים ברחבת החצר, בדקו כי המשחקים אותה מספקת לכם החברה אינם משחקים "מקובעים" אלא משחקים פונקציונאליים אשר נותנים לכל ילד את האפשרות לבטא את עצמו במגוון רחב של צורות – פונקציונאליות הופכת את המשחק למהנה, כיפי ומעצים הרבה יותר.
  • תכנון מפורט לפרטי פרטים – תכנון חצר היא מלאכה לא פשוטה במיוחד, בדקו כי החברה איתה אתם עובדים עוזרת לכם לתכנן בצורה מפורטת לפרטי פרטים את תכנית העבודה ואיפה ימוקם כל אחד מן הפריטים והסיבה לכך.

מתקני חצרי לילדים: מה היא העלות?

אחת השאלות האהובות ביותר היא – "כמה זה עולה לי?", כאשר אנחנו מדברים על עלות של מתקני חצר לילדים מעץ אנו רואים כי אין מחיר אחיד. ניתן למצוא סקאלת מחירים רחבה אשר משתנה בהתאם לצרכים של הלקוח, מספר המתקנים אותם הוא ירכש, גודלם ועוד. לכן, טווח המחירים משתנה ודינמי – אנו מזמינים אתכם באורי ורדי לשיחת ייעוץ איתנו בה נוכל לאפיין את הצרכים שלכם ולהוציא אתכם יחד עם הצעת מחיר מסודרת ויעילה.

מתקני חצר לילדים – לא מעט יתרונות בריאותיים ומנטליים

כאשר אנחנו מדברים על מתקני חצר לילדים אנו מדברים על לא מעט יתרונות בריאותיים ומנטליים אשר עוזרים לילדים במהלך התפתחותם הפיזית, המנטלית והבריאותית. ילדים במהלך שלבי ההתבגרות שלהם זקוקים לפריקה גופנית ומנטלית תוך כדי שהם נחשפים אל דברים חדשים אליהם לא נחשפו בעבר, יש דברים שאפילו משחקי קופסה, חידונים ושאר דברים אותם אנו עושים בחלל הבית על מנת "לאתגר" את הילד אינם מספיקים ודורשים מאיתנו עוד קצת לשם מיצוי המקסימלי של הילד שלנו. בשנים האחרונות אנו עדים ליותר ויותר משפחות ו/או חללים אשר בונים מתקני חצר לילדים אותם מתקנים נחשבים לפתרון מושלם הן מבחינת פריקה אנרגיה, חווית אירוח שונה ונעימה לילדים לצד אספקטים בריאותיים ומנטליים. יחד עם מתקני חצר הילדים עובדים בסביבה אשר מגרה אותם וגורמת להם להפעיל את המוח, את יכולות החשיבה והיצירתיות ואף את שרירי הגוף – מה שגורם להרמוניה מושלמת של כל מערכות הגוף אשר רק מיטיבות עם הילד ועם התפתחותו.

 

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות