מתקני כושר לפארקים

מתקני כושר לפארקים

אנחנו בחברת אורי ורדי מתקני משחק נספק עבורכם מתקני כושר לפארקים ברמה הגבוהה ביותר.

מתקני הכושר במרחב הציבורי צברו תאוצה בשנים האחרונות. ניתן לראות אותם במקומות שונים כגון גני שעשועים, גנים ציבוריים ואפילו במקומות ייעודיים למתקני כושר. מתקנים אילו נותנים מענה למעוניינים לשמור על כושר, בלי הצורך להשקיע את מיטב כספם במנוי מחייב לחדר הכושר, ברכישת מתקנים ואביזרים לאימון בבית.

תרבות הספורט בישראל התרחבה בשנים האחרונות, וכך גם מספר האנשים אשר מחפשים אחר מקומות חדשים להתאמן בהם. חדר כושר הוא אמנם מקום ייעודי לביצוע פעולות האימון, אך לא כל אחד יכול להרשות לעצמו את המחיר, והוא גם לא מתאים לכל אחד.

המודעות לחשיבותה של פעילות גופנית עולה ככל שעובר הזמן. בעשר השנים האחרונות, העיריות השונות החלו לקחת תחת כנפיהן את הטיפול בנושא זה גם במרחב הציבורי. בגינות ובפארקים צצים כפטריות אחרי הגשם מתחמים של מכשירי ספורט ציבוריים. מתחמים אלו מפוזרים ברחבי העיר, לרוב בקרבת גני שעשועים, ועוברים תחזוקה על ידי העירייה.

כיום קיימים מקומות ציבוריים ייעודיים לביצוע פעולות ספורט וכושר המכילים בתוכם גם מכשירי ספורט שונים וניתן לראות אנשים שונים בגילאים שונים עובדים על המתקנים השונים בהנאה רבה.

 • כמו בכל מקום, בבואכם להתאמן בפארק ציבורי, כדאי לבחון את המאפיינים שלו ולוודא שהם מתאימים לכם.
 • צריך לוודא, בין השאר, שהמקום מתאימים לטווח הגילאים הרצוי במיוחד אם הגעתם כמשפחה עם ילדים בגילאים שונים.
 • יש לוודא שמקום עובר תחזוקה שוטפות ולא תהיינה הפתעות בנוגע לאיכות המכשירים.
 • חובה לפעול בהתאם להוראות הכתובות בכניסה לפארק ולהתאמן על מתקנים המשונים בהתאם להוראות השימוש, אחרת תוכלו להיפצע.
 • אחד היתרונות בהצבת מכשירי הכושר בפארקים הציבוריים הוא האפשרות להגיע עם הילדים, כך ההורים או המבוגרים יכולים להתאמן על מכשירי הכושר בעוד הילדים יכולים ללכת ולשחק על המתקנים השונים בפארק.
 • כך נוצר הבילוי המושלם של המשפחה בגן הציבורי ומבלי להוציא יותר מדי כסף.

מתקני כושר לפארקים לחיצת חזה

מי מספק מתקני כושר לפארקים

קיימים לא מעט ספקים בשוק אשר מתמחים באספקת מתקני כושר ציבוריים.

לפני שאתם קונים כדאי לוודא כי המכשירים שהחלטתם לרכוש הם באיכות הגבוהה ביותר, שהם עומדים בתו התקן וכמובן שהם פונקציונאלים עבור המשתמשים. כמו כן, חשוב לוודא שהחברה מספקת שירותי תחזוקה ואחריות עבור המוצרים.

דבר נוסף שחשוב לשים עליו את הדעת הוא על הבלאי של המוצר ועל תחזוקתו השוטפת.

אנו בחברת אורי ורדי מתקני משחק מזמינים אתכם למצוא את מתקני הכושר הציבוריים המובילים והבטוחים ביותר.

חברתנו מספקת מכשירי כושר ציבוריים איכותיים ומעולים למגוון רחב של עיריות, מוצעות ולקוחות פרטיים ותשמח לעמוד גם לשירותכם.

מתקני כושר לפארקים מתקן משיכה זוגי

היתרונות של מתקני כושר ציבוריים:

כאמור כיום ניתן למצוא מתקני כושר לשימוש הציבור הרחב כמעט בכל גן שעשועים או פארק עירוני.

 • השימוש במתקנים הללו הוא חינמי לחלוטין וכל אחד יכול להתאמן בעזרתם ללא צורך בהכנה מיוחדת או בעלות כספית.
 • חלק גדול מהמתקנים מוצב במקומות בהם גם קיימים מתקני משחקים לילדים ובכך בעצם ניתן להפיק את המירב מהמרחב.
 • הורים יכולים לבוא עם ילדיהם ובעוד הם עובדים על הכושר הגופני, הילדים יכולים לשחק במתקנים הייעודיים להם.
 • יש אלמנט של חיסכון להורים, כלומר אין צורך בשכירת בייביסיטר לילד בזמן שהם הולכים להתאמן.
 • יתרון נוסף להבאת ילדים למקום האימון הוא יתרון החינוך ודוגמה אישית.
 • ילד הרואה את הוריו מתאמנים ושומרים על בריאותם, ירצה גם הוא להתנהג כמותם ולאט לאט יחל אף הוא לרצות לעסוק בספורט ״כמו הגדולים״ ויגדל להיות מבוגר השומר על בריאותו על ידי עשיית ספורט.
 • עקב האמור לעיל, הגינות הציבוריות בימינו הפכו להיות מוקד של פעילות מהנה ומקום מפגש שכונתי או אזורי למבוגרים וילדים.
 • האנשים שנפגשים בפארק מתאמנים, משוחחים ומתחברים. ניתן אף לראות קבוצות אשר התגבשו ואנשיהם נפגשים בימים ובזמנים מוגדרים בכדי לעזור בפעילות ספורטיבית.
 • נוצר גם אלמנט של חיבור בין התושבים לקהילה.
 • אנשים אלו ירצו להמשיך ולשמור על המקום בו הם נפגשים ומתאמנים.
 • הם לא עולים כסף: נתון מפתיע הוא שבמדינות מפותחות ככל שאוכלוסייה עניה יותר, גם היא גם נוטה יותר לעודף משקל. בעבר, עוני היה מקושר עם רזון, אך בעולם המפותח של היום, בריאות עולה כסף. מוצרי מזון בריאים אינם זולים, וחדרי כושר הם יקרים ביותר. מתקני כושר ציבוריים מאפשרים לכל אחד להתאמן במתקנים מקצועיים – גם למי שלא יכול להרשות לעצמו מנוי לחדר כושר רגיל.
 • הם מעוררים מוטיבציה: אחד הדברים הכי קשים בשמירה על כושר הוא למצוא את ההנעה הפנימית לכך. כדי לסגל לעצמנו שגרת ספורט בריאה, אנו חייבים לשים את עצמנו בסביבה ספורטיבית, המעודדת ומתאימה לכך. הבתים שלנו בדרך כלל בנויים בצורה המעודדת דווקא נוחות וריפיון, עם מקומות ישיבה ומסכים בכל פינה. לפיכך, הנוכחות של מתקני הכושר במרחב הציבורי יכולה לעשות הרבה כדי להזכיר לנו את הנושא ולעורר בנו מוטיבציה כשאנו נתקלים בהם באקראי.
 • הם חברתיים: כיוון שהם לרוב ממוקמים בשכונות מגורים, אין זה נדיר לראות מספר שכנים מתאמנים יחד, ואפילו מתזמנים את האימונים שלהם כדי שיוכלו לעשות זאת באופן קבוע. האימון המשותף מאפשר לבני השכונה להכיר זה את זה וליצור חיי קהילה פורים.
 • הם זמינים: חדרי הכושר פועלים רק בשעות מסויימות, ורק לברי המזל יש אחד כזה בקרבת הבית. מתקני הספורט הציבוריים מאפשרים גישה מהירה ונוחה למתקנים ללא הגבלה של זמן. מעדיפים לעשות את הכושר שלכם באמצע הלילה? אין בעיה! אוהבים להתאמן רק חמש דקות בכל פעם? בבקשה! המתקנים הציבוריים מתאימים לצרכים השונים של כל מתאמן. ניתן אפילו לרכוש מתקני כושר לחצר שיהפכו את כל החוויה לקלה במיוחד.
 • הם מהנים: מה יכול להיות יותר כיף מלהתאמן תחת כיפת השמיים? אם בעבר רק למי שעסק בהליכה או בריצה היתה הפריווילגיה להתאמן בחוץ, כעת זוהי נחלתם של כל חובבי הספורט באשר הם.

 

למה לשים לב – מתקני ספורט בפארקים

אחד היתרונות שיש לבעלי גינות וחצרות פרטיים הוא היכולות להתקין מתקני ספורט שונים. בחצר הקטנה ביותר ניתן להתקין כיום שלל מתקני ספורט כגון מתקני סל, מתקני כושר מגוונים לילדים ולמבוגרים כאחד ועוד כהנה וכהנה אופציות המותאמות לרצון בעלי הבית.

המתקנים מגיעים בימינו בשלל צורות, צבעים, חומרים וכמובן בטווח מחירים רחב, ולכן לפני שבוחרים מתקן כדאי לוודא מספר דברים:

 • כדאי לבחור מתקן המתאים דבר ראשון לרצונות ולאהבות שלכם.
 • במידה ואתם אוהבים לפרוק אנרגיה על ידי משחק כדורסל עם החברה כדאי לרכוש מתקן סל המתאים למשחק של מבוגרים.
 • לא תרצו לקנות מכשיר או מתקן אשר תתלהבו ממנו בימים ובשבועות הראשונים ולאחר מכן ישכב כאבן שאין לה הופכין בחצר.
 • יש לתכנן ולדעת מראש היכן המתקן יעמוד. אם מדובר על חצר קטנה, כדאי לקנות מתקן אשר נכנס אליה בהתאמה מלאה. אין טעם לרכוש מתקן הגדול מידי למקום המיועד ולאחר מכן לא תוכלו להשתמש בו כראוי ותרגישו חוסר הנאה מהשימוש בו.
 • צריך לבדוק לפני הקניה באיזה תו תקן ובאילו תנאי בטיחות המתקן עומד. הדבר חשוב שבעתיים במידה ומדובר במתקן כושר הנועד לילדים.

 

איך להמנע מתאונות כשמשתמשים במתקני כושר ציבוריים:

• וודאו שאתם יודעים מה אתם עושים: בחדרי הכושר הרגילים ישנם מדריכים שניתן להתייעץ איתם, אך באלו הציבוריים אין אפשרות כזו. לכן, לפני כל שימוש במתקן לימדו היטב את התיאוריה מאחורי התרגיל שאתם עומדים לבצע, כדי להקטין את הסיכוי לשימוש לא נכון במתקן.
• מזג האוויר: בימים חמים במיוחד ישנה סכנת התייבשות באימון בחוץ. הקפידו להתאמן במקום מוצל, לשתות הרבה מים ולהפסיק מיד אם אינכם חשים בטוב. בימים גשומים הקפידו לנגב היטב את המתקנים לפני השימוש על מנת למנוע החלקה.

איך בוחרים מתקני כושר לפארקים?

• בטיחות מעל הכל: כדי לוודא שאתם מקבלים מתקנים בטיחותיים ואיכותיים, רכשו מתקני ספורט לחצר או לפארק מחברה מוכרת בלבד שעומדת בכל תקני הבטיחות. חברת אורי ורדי מתמחית בבניית ותחזוקת מתקני ספורט איכותיים ובטיחותיים ללא פשרות.
• מה הצרכים שלכם? מגוון המתקנים הוא רחב ביותר, ואפשר ללכת בו לאיבוד בקלות. לפני שאתם ניגשים לקניה, הגדירו את מטרת הכושר שלכם כדי שתבחרו את המתקן המתאים לכם ביותר.

מקום איכותי לרכישת מתקני ספורט נטולי השגחה

מתקני כושר לחצר באיכות מעולה ניתן לרכוש בחברת אורי ורדי מתקני משחק.

המתקנים שאנחנו מוכרים עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר בארץ ובעולם.

הכנסו לחברת מתקני המשחקים אורי ורדי ובחרו מתקני כושר לחצר או לפארק שיענו בדיוק על הצרכים שלכם.

אצלנו תמצאו שפע ומגוון רחב של מתקני כושר המתאימים לכל גיל ולכל חצר. אנחנו שמחים לעמוד לשירותכם בכל מדיה' מצפים לשמוע מכם בטלפון 077-5009690.

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות