לפרטים והזמנות צרו קשר

  מתקני כושר ציבוריים

  חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ מספקת מתקני כושר ציבוריים לכל דורש. צרו קשר לקבלת הצעת מחיר

  אחד הטרנדים החמים שהגיעו אלינו בשנים האחרונות הם מתקני הכושר הציבוריים. ניתן לראות אותם במקומות שונים כגון גני שעשועים, גנים ציבוריים ואפילו במקומות ייעודיים למתקני כושר. מתקנים אילו נותנים מענה לאנשים המעוניינים לשמור על כושר בלי הצורך להשקיע שקלים רבים במנוי לחדר כושר או ברכישת מתקנים לבית. חשוב לוודא שמתקני הכושר עומדים בתקנים

  היכן ניתן למצוא מתקני כושר ציבוריים?

  מתקני ספורט וכושר הינם מתקנים המשמשים את תושבי העיר והסביבה לצורך פעילות גופנית, בדיוק כמו בחדר כושר או בבית. הם אינם חייבים להיות רק בגני שעשועים, וניתן יהיה למצוא אותם גם ברחבי העיר, בכך למעשה הם נועדו להגברה של המודעות לספורט בקרב התושבים וכפועל יוצא הם נועדו לקדם גם את בריאותם.

  • היצור של מכשירים אילו מותאם לתנאי מזג האוויר השונים, והתפעול והתחזוקה של המתקנים פשוטה ונוחה.
  • אחת היתרונות במכשירים אלו קשור בהורים אשר מגיעים עם ילדיהם לפארקים. הם יכולים לעבוד על מתקני הכושר ובו זמנית להשגיח על הילדים המשחקים במתקני השעשועים.
  • קיים מגוון רחב של מכשירים אותם ניתן להתקין בגנים השונים הפרושים בעיר. כדאי כמובן להתייעץ עם בעל מקצוע שמבין במכשירים אלו והיודע איזה מהם מתאימים לשימוש האוכלוסיות השונות בעיר ועל אילו כדאי לוותר. למשל קיימים מכשירים שכדאי לשים בקרבת מתקני ספורט שונים שיתאימו לשכבת גיל צעירה וספורטיבית יחסית לעומת זאת בגינה בקרבת אוכלוסייה של זוגות צעירים עם ילדים קטנים כדאי לשים סוג אחר של מכשירים.

  מי מוכר מתקני כושר ציבוריים?

  קיימים לא מעט ספקים בשוק אשר מתמחים באספקת מכשירי ספורט ציבוריים. לפני שאתם קונים כדאי לוודא כי המכשירים שהחלטתם לקנות הם באיכות גבוהה ועומדים בתו תקן וכמובן שהם בטיחותיים. כמו כן, חשוב לוודא שהחברה מספקת שירותי תחזוקה למוצרים השונים. דבר נוסף שצריך לשאול הוא על הבלאי של המוצר ועל תחזוקתו השוטפת.

  אנו בחברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ, מזמינים אתכם למצוא את מתקני הכושר הציבוריים המובילים והבטוחים ביותר. חברתנו מספקת מכשירי כושר ציבוריים איכותיים ומעולים למגוון רחב של עיריות ותשמח לעמוד גם לשירותכם.

  חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ מתמחה בהקמת מתקני כושר לפארקים. מתקני כושר לפארקים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מהנוף בפארקים העירוניים. מתקני הכושר הציבוריים מאפשרים לתושבים לבצע פעילות גופנית ואימון ספורט כיחידים או כבילוי משפחתי. קיים מבחר רחב ומגוון של מתקני כושר אשר עומדים לשירות התושבים אשר מהם תוכלו כעת גם אתם ליהנות.

  מהם היתרונות של מתקני כושר ציבוריים לפארקים?

  כאמור כיום ניתן למצוא מתקני כושר לשימוש הציבור הרחב כמעט בכל גן שעשועים או פארק עירוני.

  • השימוש במתקנים הללו הוא חינמי לחלוטין וכמעט כל אחד יכול להתאמן בעזרתם ללא צורך בהכנה מיוחדת או בעלות כספית.
  • חלק גדול מהמתקנים מוצב במקומות בהם גם קיימים מתקני משחקים לילדים ובכך בעצם ניתן להפיק את המירב מהמרחב. הורים יכולים לבוא עם ילדיהם ובעוד הם עובדים על הכושר, הילדים יכולים לשחק במתקנים הייעודיים להם. בכך בעצם יש עוד אלמנט של חיסכון להורים, כלומר אין צורך בשכירת בייביסיטר לילד בזמן שהם הולכים להתאמן.
  • יתרון נוסף להבאת ילדים למקום האימון הוא יתרון החינוך. ילד שרואה את הוריו מתאמנים ושומרים על בריאותם, ירצה אף להתנהג כמותם ולאט לאט יחל אף הוא לרצות לעסוק בספורט ״כמו הגדולים״ ויגדל להיות מבוגר השומר על בריאותו על ידי עשיית ספורט.
  • עקב האמור לעיל, הגינות הציבוריות בימינו הפכו להיות מוקד של פעילות מהנה ומקום מפגש שכונתי או אזורי למבוגרים וילדים. האנשים שנפגשים בפארק מתאמנים, משוחחים ומתחברים. ניתן אף לראות קבוצות אשר התגבשו ואנשיהם נפגשים בימים ובזמנים מוגדרים בכדי לעזור בפעילות ספורטיבית. כך נוצר גם אלמנט של חיבור בין התושבים לקהילה. אנשים אלו ירצו להמשיך ולשמור על המקום בו הם נפגשים ומתאמנים.

  מתקני כושר בגן ציבורי

  איך ניתן להזמין ולהתקין מתקני כושר לפארקים?

  מתקני כושר לפארקים תוכלו כעת להזמין מחברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ. חברתנו מחזיקה בתו תקן ישראלי להתקנה ותחזוקה חודשית של מתקני משחקים ומתקני כושר מטעם מכון התקנים הישראלי. אנחנו מחזיקים במספר צוותים אשר מתחזקים מאות גנים ברחבי הארץ. פנו אלינו עוד היום לצורך תכנון והתקנה של מתקני כושר.

  חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ מתמחה במכירת מכשירי ספורט לכל הגילאים. מכשירי כושר במרחב הציבור הפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות וניתן למצוא אותם כמעט בכל עיר. מכשירים אלו מהווים פתרון מצוין בעבור כל מי שאינו רוצה או אינו יכול ללכת למכון כושר. ניתן להשתמש במכשירים הללו בכל שעה של היום ובחינם לגמרי.

  מה צריך לדעת על מכשירי ספורט?

  תרבות הספורט בישראל התרחבה בשנים האחרונות וכך גם מספר האנשים אשר מחפשים אחר מקומות חדשים להתאמן בהם. חדר כושר הוא אמנם מקום ייעודי לביצוע פעולות האימון אך לא כל אחד יכול להרשות לעצמו את המחיר והוא גם לא מתאים לכל אחד. כיום קיימים מקומות ציבוריים ייעודיים לביצוע פעולות ספורט וכושר המכילים בתוכם גם מכשירי ספורט שונים וניתן לראות אנשים שונים בגילאים שונים עובדים על המתקנים השונים בהנאה רבה.

  • כמו בכל מקום, בבואכם להתאמן בפארק ציבורי, כדאי לבחון את המאפיינים שלו ולוודא שהם מתאימים לכם. צריך לוודא, בין השאר, שהמקום מתאימים לטווח הגילאים הרצוי במיוחד אם הגעתם כמשפחה עם ילדים בגילאים שונים. צריך בנוסף לוודא שמקום עובר תחזוקה שוטפות ולא תהיינה הפתעות בנוגע לאיכות המכשירים.
  • חובה לפעול בהתאם להוראות הכתובות בכניסה לפארק ולהתאמן על מתקנים המשונים בהתאם להוראות השימוש, אחרת תוכלו להיפצע.
  • אחד היתרונות בהצבת מכשירי הכושר בפארקים הציבוריים הוא האפשרות להגיע עם הילדים, כך ההורים או המבוגרים יכולים להתאמן על מכשירי הכושר בעוד הילדים יכולים ללכת ולשחק על המתקנים השונים בפארק. כך נוצר הבילוי המושלם של המשפחה בגן הציבורי ומבלי להוציא יותר מדי כסף.

  מכשירי הספורט המתקדמים ביותר מחכים רק לכם

  לצורך רכישת מכשירי ספורט רצוי להיכנס לחברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ. חברתנו עוסקת שנים רבות בבניית והתקנת מכשירי ספורט במקומות רבים ברחבי הארץ. בין לקוחותינו הרבים ניתן למצוא עיריות, קיבוצים ומרכזים שונים. אנו מספקים שירותי ייעוץ, בניה, התקנה וכמובן תחזוקה של מתקני הספורט השונים, במחירים נוחים וללא התפשרות על שני מרכיבים חשובים: איכות ובטיחות.

  ככל שאנחנו מתבגרים, כך סדר היום שלנו הופך לעמוס יותר. במהלך היום יש לנו הרבה משימות והתחייבויות, אך בכדי לשמור על הבריאות עלינו לעצור לפעמים ולדאוג לגופנו ובריאותינו על ידי ביצוע פעולות ספורטיביות. מצד שני, לא תמיד יש זמן או חשק ללכת לחדר כושר, אך זכרו כי ניתן לעסוק בפעילות גופנית גם בחצר. צרו קשר עם חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ עוד היום והבטיחו את רכישתם של מתקני ספורט לחצר אשר יענו על כל צורך שלכם.

  כמה עובדות על מתקני ספורט לחצר?

  אחד היתרונות שיש לבעלי גינות וחצרות פרטיים הוא היכולות להתקין מתקני ספורט שונים. בחצר הקטנה ביותר ניתן להתקין כיום שלל מתקני ספורט כגון מתקני סל, מתקני כושר מגוונים לילדים ולמבוגרים כאחד ועוד כהנה וכהנה אופציות המותאמות לרצון בעלי הבית.

  המתקנים מגיעים בימינו בשלל צורות, צבעים, חומרים וכמובן בטווח מחירים רחב, ולכן לפני שבוחרים מתקן כדאי לוודא מספר דברים:

  • סוג המתקן – כדאי לבחור מתקן המתאים דבר ראשון לרצונות ולאהבות שלכם. למשל במידה ואתם אוהבים לפרוק אנרגיה על ידי משחק כדורסל עם החברה כדאי לרכוש מתקן סל המתאים למשחק של מבוגרים.
  • לא תרצו לקנות מכשיר או מתקן אשר תתלהבו ממנו בימים ובשבועות הראשונים ולאחר מכן ישכב כאבן שאין לה הופכין בחצר.
  • מיקום המתקן – יש לתכנן ולדעת מראש היכן המתקן יעמוד. אם מדובר על חצר קטנה, כדאי לקנות מתקן אשר נכנס אליה בהתאמה מלאה.
  • אין טעם לרכוש מתקן הגדול מידי למקום המיועד ולאחר מכן לא תוכלו להשתמש בו כראוי ותרגישו חוסר הנאה מהשימוש בו.
  • איכות ובטיחות המתקן – צריך לבדוק לפני הקניה באיזה תו תקן ובאילו תנאי בטיחות המתקן עומד. הדבר חשוב שבעתיים במידה ומדובר במתקן כושר הנועד לילדים.

  מקום איכותי לרכישת מתקני ספורט

  מתקני ספורט לחצר באיכות מעולה ניתן לרכוש בחברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ. המתקנים שאנחנו מוכרים עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר בארץ ובעולם. אצלנו תמצאו שפע ומגוון רחב של מתקני ספורט המתאימים לכל גיל ולכל חצר. אנחנו עומדים לשירות

  השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי