מתקני כושר

.

.


מתקני כושר

בשנים האחרונות בכלל ובתקופה האחרונה בפרט, אנו חווים שינוי בהרגלי הפעילות הגופנית. למשל, יצאנו מחדרי הכושר הממוזגים ומחדרי החוגים לאימונים ושמירה על כושר במרחב הפתוח. בנוסף, חשוב לשמור על שגרת אימונים על מנת לשמור על כושר גופני וחוסן נפשי. כמו כן, האימונים במתקנים במרחב הציבורי מסייעים לשמירה על אורח חיים בריא ותפקוד מקסימלי. ולכן, יחד עם הדברים הרעים שהביאה איתה הקורונה, האימונים במתקני הכושר הציבוריים עלו במידה ניכרת מאחר ואנחנו רוצים לשמור על הבריאות שלנו ולא מוכנים להתפשר.

לחצו כאן לצפייה במתקני הספורט אותם אנו מספקים

איך בוחרים מתקני כושר?

מתקני ספורט נטולי השגחה, כאלה המיועדים למרחב הציבורי, חייבים להיות בעלי תו תקן. כמו מתקני משחקים בגני שעשועים או בגני ילדים, גם למתקנים אלה יש תו תקן מטעם מכון התקנים הישראלי, וכאשר בוחרים לשדרג את הגן הציבורי או להתקין במרחב הציבורי מתקני ספורט וכושר, יש לוודא כי לחברה שמספקת את המתקנים יש אישור לכך, וכי היא עומדת בתקנים הנדרשים. אנחנו באורי ורדי מתקני משחק נשמח לספק לכם מתקני ספורט איכותיים ותקניים – לפרטים והזמנות צרו קשר

מה הם היתרונות של מתקני כושר נטולי השגחה?

למתקני ספורט נטולי השגחה במרחב הציבורי מספר רב של יתרונות. במיוחד בתקופת הקורונה, שיש לשמור על ריחוק חברתי ולא להתאסף בחלל סגור, אימון כושר במרחבים הפתוחים היא האידיאלי על מנת לשמור על הכושר והבריאות תוך שמירה על ההנחיות. באימון בשטח פתוח הסכנה להידבקות היא מינימאלית ולכן אפשר לצאת ולשמור על הכושר, אפילו מומלץ.

האם מתקני ספורט נטולי השגחה חייבים בתקן?

כמו בכל תחום, גם עבור מתקני ספורט נטולי השגחה יש תקן מיוחד שנכתב על ידי מכון התקנים ומסדיר את הנושא. תקן זה נקרא 1497 ומתייחס למתקנים וסביבתם.

למה כדאי לבחור בנו לתכנון או שדרוג המתקנים באתרכם?

'אורי ורדי מתקני משחק' נכנסה לתחום מתקני המשחקים ומתקני ספורט נטולי השגחה בתחילת שנות ה-2000. כבר קרוב ל-20 שנה אנחנו מתכננים, מייבאים, מתקינים ומתחזקים אלפי אתרים ברחבי הארץ.

אנחנו לא מתפשרים על האיכות והבטיחות, ולכן אצלנו תוכלו למצוא מגוון רחב של מוצרים שכולם עומדים בדרישות התקן הישראלי והאירופאי.

צרו איתנו קשר לפרטים והזמנות – נשמח לעבוד יחד.

מעוניינים במתקני כושר? דברו איתנו

[contact-form-7 id="928" title="טופס יצירת קשר מתקני כושר"]

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות