לפרטים והזמנות צרו קשר

  נדנדה לחצר לילדים

  חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ מוכרים מגוון מתקני ילדים וביניהם גם נדנדה לחצר לילדים. משחקי חצר או גינה גורמים לילדים להיות פעילים יותר, להוציא אנרגיה וגם גורמים לפיתוח הדמיון והכישורים החברתיים. בין שלל המשחקים, נדנדה לגינה ולחצר זה משחק שילדים מאוד אוהבים. כאשר תרצו לקנות נדנדה לילד כדאי לדעת מספר דברים.

  צרו קשר להזמנות ופרטים נוספים!

  טיפים לבחירת נדנדה לחצר לילדים

  קיימים מספר סוגים של נדנדה לחצר:

  • נדנדת גינה – הנדנדה הקלאסית המוכרת מפארק שעשועים. ניתן לרכוש אותה בדרך כלל עם או בלי מעמד בסיס. במידה ובחרתם לקנות את הכיסא בלבד, ניתן לתלות אותו על פרגולה, תקרת בטון, או עץ חזק. תוכלו לתלות אותו גם בתוך הבית ואפילו בחדר הילדים.
  • נדנדת תינוק – נדנדה המגיעה בשני מצבים עם או בלי מתקן בטיחות. הנדנדה מתאימה בדרך כלל לילדים מגיל 9 חודשים ומעלה. ניתן לתלות אותה כמו נדנדת גינה וניתן להוסיף מתקן לתליה.
  • נדנדת עלה ורד – נדנדה קלאסית של גני ילדים. מדובר במוט המחובר במרכזו לציר ועליו כסאות משני הצדדים. המתקן עצמו מתנדנד על ידי העברת משקל מצד לצד.

  כאשר בוחרים נדנדה כדאי לוודא את הדברים הבאים:

  • חומר – בחרו נדנדה מחומר שאתם אוהבים והמתאים לעיצוב הגינה או הבית. נדנדה מפלסטיק מתאימה לרוב הבתים וסגנונות העיצוב.
  • אקלים – במידה ואתם גרים במקום שיש בו הרבה גשם, נדנדת פלסטיק תהיה הבחירה הטובה ביותר מאחר והיא תחזיק מעמד זמן רב בתנאים הללו, אך לא בטוח שזאת הבחירה הטובה במקומות עם הרבה שמש.
  • אופן השימוש – במידה ומדובר בכמות גדולה של ילדים, מומלץ לבחור בנדנדה היכולה להכיל כמה שיותר ילדים בכל פעם. למשל קיימות נדנדות עלה ורד היכולות להכיל 2 או 3 ילדים בכל צד בכל שימוש.
  נדנדה לחצר לילדים

  נדנדה לחצר לילדים, קן ציפור ומושב בוגרים

  מקום מומלץ לרכישת נדנדות לילדים

  מקום מומלץ לרכישת נדנדה לחצר לילדים הוא חברת מתקני משחקים אורי ורדי בע״מ. אצלנו תמצאו מגוון נדנדות גינה לכל טווח הגילאים. כל המתקנים שלנו עומדים בתקן של מכון התקנים הישראלי ובטוחים לשימוש. צרו קשר עוד היום לצורך קניה מהטובים ביותר.

  השאירו פרטים ונחזור אליכם

   מאמרים נוספים

   השאירו את הפרטים ונחזור אליכם

    חברת פרסום דיגיטלי חברת פרסום דיגיטלי