סינון חול בגנים

סינון חול בגנים – כל מה שצריך לדעת

הילדים שלנו נמצאים בחוץ לבית רוב שעות היום. בין אם במסגרת חינוכית או בגינה הציבורית, חשוב לוודא שבוצע סינון חול בגנים בהם הילדים שלנו משחקים.

מצע חול חשוב מאוד להתפתחות הילד אך יחד עם זאת עלול להיות מסוכן אם הוא לא מטופל כראוי. הנחיות לטיפול בחול

אנחנו באורי ורדי מתקני משחק ערוכים לתת מענה לסינון סול בכל תוואי שטח ובכל גודל. אם אתם מעוניינים להוציא את החול הקיים ולהכניס חול תקני או לסנן חול בגן קיים – אנחנו הכתובת שלכם!

אנחנו מעוניינים בסינון חול בגנים שלנו!

סינון חול בגנים

כיצד מתבצע סינון חול בגני הילדים?

חשוב לוודא שניקוי החול בחצר או בארגז מתבצע בצורה המיטבית ביותר, וזאת על מנת למנוע עבודה כפולה ושמירה על בריאות ילדינו ברמה הגבוהה ביותר. יש לבדוק שטרם נכנסים לבצע ניקוי או סינון לחול בחצר, אין עלים, מתקנים או כל מפגע אחר שיכול להוות מכשול למכונת הסינון. אם מסננים חול בארגז החול, יש לוודא שהחול יבש ושלא נשארו צעצועים בתוך הארגז, אחרת הם יכולים להישבר ולהיזרק לפח. בתום הסינון או הניקוי של החול, יש לוודא כי הפסולת מפונה לאתר המיועד לכך ובכל מקרה לא בקרבת האתר בו בוצע הסינון. פינוי הפסולת לקרבת מקום עלול להוות מפגע תברואתי ומסכן את בעל האתר בקנס.

https://www.youtube.com/watch?v=WZZTWYZ8Blc

מהם היתרונות של ניקוי החול בגנים ומדוע חשוב לסנן אותו?

החול בגן המשחקים היא חשוב. לחול יש תרומה ייחודית בהתפתחותם של הילדים, זאת לעומת חומרים אחרים כמו דשא סינטטי או גומי. זאת מאחר שחול לא דורש תשתית מיוחדת תחתיו וניתן להשלים אותו במהירות וללא הכנות מוקדמות. נוסף על כך, חול הוא מוצר זול יחסית והחול לא מתבלה וכמובן לא ניתן לבצע זו ונדליזם. יחד עם זאת, חשוב לתחזק אותו כראוי וניתן לשמור עליו לאורך זמן ולבצע סינון וניקיון ואף חיטוי.

סינון חול בגנים ארגז חול

מה תרומתו של החול בגן המשחקים עבור ילדים?

משטח החול מזמן מגוון פעילויות שמאפשרות לילדים להתנסות במגע ישיר עם חומר מהטבע, לחקור וללמוד את החומר, לפתח את החושים עם כלים, חומרים וחפצים אחרים המעשירים את עולם החוויות, את עולם המושגים ואת החשיבה שלהם

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות