סינון חול בגני ילדים

סינון חול בגנים

אנחנו באורי ורדי מתקני משחק נשמע לעמוד לרשותכם ולבצע סינון חול עבורכם. בין אם מדובר בחצר משחקים, ארגז חול או שולחנות פעילות. בגני ילדים, בתי ספר או גנים ציבוריים – לנו יש את הפתרונות הנוחים והמשתלמים ביותר עבורכם. נגיע אליכם עם מכונת ניסוי וניפוי ייעודית תוצרת איטליה, ננקה את החצר ומיד תרגישו בהבדל. צרו אתנו קשר לפרטים והזמנות!

אספקת מצעים לגנים

מדוע חשוב לסנן את החול בחצר?

החול בגן, כמו המתקנים, דורש תחזוקה. התחזוקה עבורו לא קשה אבל הכרחית על מנת לשמור על בריאות הילדים שלנו. לכן יש להקפיד לנקות את החצר אחת לשבוע ולסנן את החצר או את ארגזי הפעילות, לפחות פעמיים בשנה. מצע מאוורר ונקי תורם לחוויית המשחק של הילדים ומונע מחלות וגירויים שעלולים להיגרם ממצע מלוכלך.

איך מתבצע סינון וניקוי חול בגנים?

ניקוי וניפוי חול בגנים מתבצע באמצעות מכונת סינון ייעודית. דרך נוספת לבצע ניקוי, ניפוי ואוורר חול בחצר גן משחקים, היא באמצעות ניקוי חול ידני בעזרת מסננת ייעודית.

סינון ארגזי חול מתבצע גם הוא באמצעות מכונה ייעודית, ניתן לראות אותה פעולה כאן.

כיצד לשמור על החול בגן המשחקים?

כדי לשמור על המצע באתר המשחקים נקי, יש לבצע תחזוקה שוטפת. בגן ילדים, חשוב להקפיד לכסות את ארגזי הפעילות כשאין בהם פעילות. כיסוי ארגזים אלה, מסייע לשמירה על הניקיון, על-ידי כך שהכיסוי מונע מבעלי חיים להיכנס לארגז ולהשתמש בו לעשיית צרכים. יתרון נוסף של כיסוי ארגז החול הוא מניעת שכבה של לכלוך שעלולה להצטבר מעלים, ענפים או אבנים שנמצאים בקרבת הגן.

לשמירה על חצר שנמצא בשטח החצר מומלץ לבצע גירוף לפחות אחת לשבוע. לאחר ניקוי וניפוי החול, עלול להצטבר לכלוך בחצר הגן, גירוף שבועי מסייע לשמור על החול נקי ככל האפשר.

השלמת חול בארגזי חול

מי מבצע סינון חול?

סאורי ורדי מתקני משחק נשמח לעמוד לרשותכם, ולבצע ניקוי ותיחוח למצע באתרכם. בין אם מדובר בגן ילדים, בית ספר, מוסד חינוכי, חוף ים או מגרש ספורט – לנו יש את המענה עבורכם. צרו איתנו קשר לפרטים נוספים והזמנות

[contact-form-7 id="1226" title="טופס יצירת קשר סינון חול"]

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תפריט נגישות