ציוד גימבורי

איזה ציוד מומלץ לג'ימבורי?

כאשר מדברים על ציוד גימבורי, מומלץ לפנות לאנשי המקצוע המתמחים בנושא ומתמצאים בתקנים. התקנים אותם אוכף מכון התקנים הישראלי הם תקני איכות בתחום מתקני המשחקים, וזאת על מנת להבטיח את בטיחות המשתמש ואת טיב המוצר. לכן עמידה בתקנים חשובה הן ללקוח והן ליזם, מאחר ודבר זה מהווה מעין "תעודת ביטוח" עבור הלקוח ועבור הספק כאחד. יש להקפיד לעבוד רק עם חברות שמתמצאות בתקן לעומקו ולרוחבו. כי בסוף – בטיחות היא מעל הכול. אנחנו ב'אורי ורדי מתקני משחק בע"מ' מייבאים, מקימים, מתחזקים ומשפצים מתקני גימבורי ורב מרחב, משחקיות, פינות לפעוטות ופארק טרמפולינות ברחבי הארץ. החל משלב התכנון המקדים, דרך שלב הייבוא וההתקנה ועד מסירת המוצר כולל כל האישורים הנדרשים. כמו כן אנחנו מספקים את כל הציוד הנלווה עבור העסק שלכם – כדורים, מיזרונים, מגני עמודים בשלל צבעים, רצפות פאזל במגוון צבעים ודוגמאות ועוד..

מה היתרונות של ציוד גימבורי לעיצוב העסק?

ציוד ג'ימבורי ומשחקיות יכול לתרום רבות לעיצוב וקידום העסק, וזאת על ידי משיכות לקוחות פוטנציאלים.

איך בוחרים ציוד בטיחותי למשחקיות?

  1. האם החברה היא בעלת תו תקן ישראלי? מכון התקנים הישראלי מיישר קו עם תקנים עולמיים אך לא תמיד התקן העולמי עולה בקנה אחד עם הישראלי ולכן לא מאושר לשימוש בארץ. יש להקפיד שהחברה אתה בחרתם לעבוד ולהקים את המשחקייה יש את כל האישורים הנדרשים
  2. האם החברה משתמשת בחומרים איכותיים ותקניים? כל החומרים והאלמנטים צריכים להיות בסטנדרטים הגבוהים ביותר ועמידים בכל בדיקה ולכל תרחיש – עמידים באש, לא רעילים עבור ילדים, גמישות וצפיפות חומר נכונה, עמידה בעומסים וכו'.
  3. האם יש כיסוי ביטוחי? במידה, לא עלינו, נפצעים – האם יש כיסוי של חברת ביטוח? במידה ולא, סעיף זה צריך להדליק עבורכם נורת אזהרה גדולה. העדר כיסוי ביטוחי מהווה פתח לצרות.
  4. האם מסופק אישור מטעם מעבדה מאושרת? בסיום העבודה יש לספק תעודת התקנה מטעם מכון התקנים הישראלי או מטעם מעבדת מאושרת על ידי מכון התקנים שהמתקן יציב ובטוח לשימוש. חברה שמכבדת את עצמה תדאג לספק ללקוח תעודת תקינות מיד בסוף ההתקנה ועם מסירת העבודה ללקוח.
  5. אישורי ייצרן? אישורי היצרן נועדו לוודא שלמפעל שמייצר את המתקנים או האלמנטים יש אישורים מטעם מכון התקנים הישראלי. התקן והייצור חייב להיות תואם לתקנים הישראלים שכן זו הסמכות בארץ.
  6. תכנון לפי דרישת הלקוח? אנו ב'אורי ורדי מתקני משחק בע"מ' מציעים מגוון רחב של דוגמאות ועיצובים עבור המשחקיות שאנחנו מקימים. אם לא מצאתם דוגמה או עיצוב שאהבתם, נשמח לעמוד לרשותכם ולתכנן יחד עיצוב שתבחרו תוך הקפדה על פרטים ואיכויות.

מה העלות של ציוד גימבורי?

העלות של הקמת משחקיות וציוד גימבורי משתנה ובעלת טווח מחירים רחב. יש כאלה שמעוניינים בהקמת פינת ג'ימבורי לפעוטות כדי למשוך לקוחות לעסק, יש כאלה שחולים על הקמת משחקייה גדולה ומפוארת ויש כאלה שמעוניינים לשדרג עסק פעיל. לכל אחד מהם יתאים מוצר אחר ולכן טווח המחירים הוא משתנה ודינאמי. אנחנו באורי ורדי מתקני משחק נשמח לעמוד לרשותכם ולהתאים לכם את המתקנים המיועדים לצרכים המדוייקים ביותר שלכם, וזאת על מנת למנוע הוצאות מיותרות ומקסימום סיפוק.

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם